Szabel Agencja Ochrony

 

W Koszalinie znajduje się siedziba Agencji Ochrony SZABEL Sp. z o.o. i jej statutowych władz. Biurowiec Agencji Ochrony SZABEL przy ul. Morskiej 11 spełnia funkcje administracyjne dla wszystkich jednostek organizacyjnych spółki. Tu prowadzona jest obsługa biurowa, jak też funkcjonują działy:

75-212 KOSZALIN, ul. Morska 11
tel. 94 346 83 31; 94 346 16 86
fax: 94 346 83 30
monitoring: 94 340 36 07
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ HANDLOWY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ OCHRONY FIZYCZNEJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ TECHNICZNY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ KOORDYNACJI Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ FINANSOWY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • DZIAŁ ADMINISTRACYJNY Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Brak kontaktów, które można by wyświetlić